Skip to main content

DreamTeamExpert

... Nie ma nic cenniejszego jak nauka zdobywana poprzez doświadczenie całej społeczności...

Dream Team Expert to specjalna grupa facebookowa do której może należeć każdy kto zechce. W grupie tej będziemy omawiać krok po kroku jak sukcesywnie zarabiać za pomocą ekspertów (EA). Omówimy sobie jak stworzyć środowisko do zyskownego handlu, jak wybierać roboty do handlu oraz w jaki sposób je skonfigurować. Oczywiście cała ta wiedza jest dostępna na forum i stronie sTrader, jednak Dream Team Expert ma na celu skonsolidowanie najważniejszych informacji oraz poprowadzenie każdego za rękę aby krok po kroku przebrnąć przez najtrudniejsze zagadnienia.

Do kogo skierowana jest grupa

Dream Team Expert skierowany jest do osób średniozaawansowanych ale nie tylko. Każdy jest mile widziany, a szczególnie osoby co dopiero zaczynających swoją przygodę z algotradingiem. Do grupy można dołączyć w każdym czasie, a informacje w niej zawarte można przyswoić w dowolnym momencie. Osobiście zobowiązuje się do zapewnienia cżłonkom grupy niezbędnej wiedzy, zestawu darmowych robotów, statystyk, wyników z rachunków realnych oraz demo. Omówimy sobie wzloty i upadki porfeli inwestycyjnych oraz wyciągniemy z tego wnioski. Wszystko to zostanie oparte na wieloletnim doświadczeniu. które w tym przypadku jest bezcenne. 

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/dreamteamexpert

Charakter grupy

W grupie tej skupimy się na budowaniu portfolio za pomocą robotów, które już pracują na rachunkach realnych. Oczywiście nikt nikogo jednak nie będzie namawiał na handel prawdziwymi pieniędzmi. Jest to grupa edukacyjna i w ramach nauki zbudujemy portfel na rachunku demonstracyjnym lub realnym, tak aby każdy sam zobaczył z czym się mierzymy. Minimalnym wymaganiem będzie aktywność na własnym serwerze i otworzenie rachunku demo u brokera IC Trading za pomocą linku dostępnego u dołu artykułu. Ponieważ grupa będzie miała charakter warsztatowy, będzie można wchodzić ze sobą w interakcje, dyskutować i zadawać pytania dotyczące tradingu lub zwyczajnie obserwować.

 
*To nie jest zdjęcie tylko widget z portalu FXBlue przedstawiający przykładowe portfolio strategii grupy Dream Team Expert. Wynik ten jest aktualizowany w czasie rzeczywistym co oznacza że będzie się zmieniał wraz upływem czasu. Portfolio, które widzisz odzwieciedla rachunek realny prowadzony na kontach centowych u brokera Roboforex.

Cel grupy

Celem grupy jest zebranie osób które chciałyby handlować w ten sam sposób, w jaki Ja sam to robię. Moim zadaniem będzie przekazanie wiedzy  i pokazanie członkom grupy filozofii sukcesywnego tradingu. Wszystko zaś w myśl zasady – Uwierzysz jak sam zobaczysz na własne oczy i wtedy się przekonasz. Będziemy też mówić o gridzie, hedgingu i martyngałowym zarządzaniu kapitałem oraz jego odmianach. Oczywiście każdy może sobie to z czasem udoskonalić, dopasować do siebie i wybrać dowolnego brokera do handlu. Jest coś jeszcze, coś wyjatkowego co dostaniesz poprzez uczestnictow w grupie! Tym czymś jest doświadczenie, czyli coś czego nie zdobedziesz na żadnym klasycznym szkoleniu. Zapraszam wiec uczestniczenia w takim warsztacie. Rzecz jasna wszystko jest za darmo i to czego się nauczysz zaoowocuje konkretnymi wynikami na rynku.

Zasady dołączenia do grupy

Do grupy można przystąpić w dowolnym momencie i można opuścić grupę kiedy tylko się zechce. Jełśli będziesz niezadowolony lub poczujesz się niekomfortowo to możesz zawsze zrezygnować zabierając ze sobą całą dotychczas zdobytą wiedzę. Przystąpienie wymaga tylko odpowiedzi na 2 pytania, a w tym otowrzenia rachunku demo u brokera IC Trading za pomocą poniższego przycisku. Cały sukces i powodzenie warsztatu opiera się właśnie na tym rachunku, który w żaden sposób nie jest ograniczony i umożliwia przebieg szkolenia. Zrozumiesz to dopiero w trakcie aktywnego uczestniczenia w warsztacie.

Serdecznie zapraszam do udziału
_____________________________________

Otwórz rachunek demo >>

Autor:Dariusz Kaniewski
  • Kliknięć: 870