Skip to main content

Money
Management...

...Wspaniałe pomysły kosztują grosze.
Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają...

Stosujemy techniki zarządzanie kapitałem, które w znacznej mierze wykraczają poza tradycyjny schemat procentu składanego. Uważamy bowiem, że metody narzucone nam podczas szkoleń są niewystarczające aby sucesywnie zarabiać na rynkach finansowych.

Techniki i metody

Labuchere

Technika której twórcą jest angielski arystokrata Henry Labucher. Pierwotnie powstała na potrzeby gry w ruletce, lecz dokonale spisuje się na rynkach lewarowanych. Technikę tą nalepiej stosować w tradingu manualnym.

Martingale

Zarządzanie kapitałem oparte na progresji ustalonej za pomocą mnożnika. Jest to zarządzanie kapitałem idealnie dopasowane do DNA rynku. Ktoś kto raz zrozumie zasadę fluktuacji rynku, ten nigdy już nie wróci do klasycznego MM.

Fibonacci

Fibonacci to nie tylko metoda otwierania transakcji ale także bardzo efektywna technika zarządzania kapitałem. Metoda ta w pełni wykorzystuje ciag liczb fibonacciego do ustalenia wolumenów transakcji.

D'Alembert

Jeden z bardziej skutecznych systemów zarządzania kapitałem pozwalajacy uzyskać przewagę na rynku. W przeciwieństwie do martyngału system ten ma bardzo łagodna progresję co pozwala dłużej utrzymać sie na rynku.